PAMUK LEASING  
 
   
Pamuk Leasing
    Tanıtım
    Misyon
    Karadeniz Grubu
    Faaliyet İzin Belgesi
    Faaliyet Raporları
    İnsan Kaynakları
Leasing Hakkında
2. El Makinalar
Linkler
Sıkça Sorulan Sorular
Kişisel Verileri Koruma Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İletişim
Pamuk Leasing Karadeniz Grubu
Karadeniz Grubu
 
Karadeniz Holding A.Ş.
 

KARADENİZ HOLDİNG TANITIM
Karadeniz Holding geçtiğimiz 20 yılda yerel ve uluslararası pazarlarda gerçekleştirdiği yatırımları ve yenilikçi projeleriyle sektöründe öncü konumdadır.

Enerji yatırımlarına 1996 yılında başlayan Karadeniz Holding, Türkiye'nin ilk özel elektrik ihracatçısı olmuştur. Günümüzde Karadeniz Enerji Grubu 3.000 MW Kurulu güce sahip olan bir şirkettir.

Dünya'da Powership (yüzen santral) filosuna sahip olan ilk enerji şirketidir. Şirket, 2009 yılından beri toplamda 2.700 MW kapasiteye sahip 13 Powership inşa etmiştir. Buna ek olarak, Karpowership filosuna, şu an inşa halinde veya hazırlık aşamasında olan toplamda 5.000 MW kapasiteye sahip yeni enerji gemeileri eklenecektir. Tasarımdan elektrik dağıtımına kadar olan süreçte, inşaat, şantiye hazırlığı, işletmesi ve yakıt tedariği dahil olmak üzere Karadeniz Holding bütün çalışmaları kendi olanaklarıyla gerçekleştirmektedir.

Karadeniz Holding üstün teknolojisiyle enerji ihtiyacına oldukça verimli ve hızlı bir şekilde cevap verir. Bu özellikler sayesinde, Karadeniz Holding kısa ve uzun vadeli Bağımsız Enerji Üretimi, Enerji Satın Alma Anlaşmaları ve Powerhsip filosunun kiralanması gibi çeşitli yöntemlerle faaliyet gösterebilmektedir.

Powership filosu, Güney Irak'ın %15'ini, Lübnan'ın %15'ini, Gana'da %26'sını, Zambiya'nın %10'unu ve Endonezya'nın Kuzey Sulawesi adasının %30'unu, Doğu Nusa Tenggra'nın %55'ini, Ambon'un %80'ini ve Medan'ın %10' enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Günümüzde 2.500 çalışanıyla Karadeniz Holding yenilenebilir enerji, Powership ve diğer yenilikçi enerji çözümleriyle büyümeye devam etmektedir.

 
PAMUK FACTORING Copyright © 2008 Pamuk Finansal Kiralama A.?. Bütün Hakları Saklıdır.
Telefon: +90 212 295 47 37    |    Faks: +90 212 295 42 48
Gizlilik | Kullanym ?artlary